Tato nabídka již není aktivní.

Zkuste se ale porozhlédnout mezi 21 077 nabídkami ve stejné kategorii:

Miloslav Holý - Zima na Šumavě

!Nabídka již není aktivní
Cena: Dohodou

Akvarel
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, na zadní straně autorský štítek včetně razítka, stav perfektní )
Rozměr: 41 x 53 cm

Místo prodeje: PrahaZměněno: před měsícem
Praha
Hlavní město Praha