! Aukční Veno Veselý - Portrét dámy, olej, XXL !

Cena: 1 390

Mistrovský portrét vysoké výtvarné kvality.
Portrét ženy, olej na kartonu o rozměru 65x48cm, signováno, vročeno 42 , od významného malíře, draženého v prestižních aukčních síních, Vena Veselého.
Veno Veselý (nar. 1879 Řivno u Mladé Boleslavi - 1953 Pardubice), studoval v Mnichově v roce 1907 prof.F.Lofftze, poté u A.Janke.
Po 1918 se vrátil do Čech, žil v Pardubicích.
Věnoval se portrétování, četné výstavy po celém Českolslovensku.
Tomanův slovník str.649.
V současnosti nabízen portrét stejných rozměrů v galerii Vltava za 9800Kč. Cena 1390kč+poštovné s dobírkou 200kč,při platbě předem poštovné 160kč.
Osobní předání v Galerii Ostrov obrazů v Jáchymově, po domluvě v Karlových Varech. Podívejte se na mé další inzeráty, nabízím zajímavé obrazy za přijatelné ceny.

Místo prodeje: JáchymovZměněno: před týdnem
! Aukční Veno Veselý - Portrét dámy, olej, XXL !1 390

  • + 37