!Aukční Miloš Bílý,žák Františka Kupky,olej! - obrázek číslo 1
Prodám za   1 590      72 zobrazení inzerátu

!Aukční Miloš Bílý,žák Františka Kupky,olej!

!!Aukční Miloš Bílý,žák Františka Kupky a Otakara Nejedlého-Stavení v zimě,olej,1952,původní adjustace!! Mistrovská práce Miloše Bílého,Stavení v zimě,olej na kartonu o celkovém rozměru 60x50cm,signováno vrypem do čerstvé malby,vročeno 1952,v původním širokém rámu!! Miloš Bílý-Narozen 1905 v Plzni. Malíř krajin v Plzni.Studium na Akademii Výtvarného umění v Praze (prof. O. Nejedlý),dále 1927 studium na Acad.d.B. Arts v Paříži (prof. Kupka)!!! Vystavoval v Paříži,Praze a Plzni.Autor dražen v aukčních síních v cenách od 3000-10000kč,viz.Internet!!!Výtvarně hodnotné dílo vynikajícího malíře!!! Autor je katalogizován ve Slovníku českých a výtvarných umělců,je tedy záruka,že i za dalších 100let bude jeho jméno ve výtvarných kruzích známé!!!Jde tedy o výhodnou finanční investici!!!Cena 1590kč+poštovné s dobírkou 180kč,při platbě předem poštovné 130kč.Podívejte se na mé další inzeráty,nabízím zajímavé obrazy za přijatelné ceny.
Karlovy Vary 30.11.2016
!Aukční Miloš Bílý,žák Františka Kupky,olej! - obrázek číslo 2
!Aukční Miloš Bílý,žák Františka Kupky,olej! - obrázek číslo 3
!Aukční Miloš Bílý,žák Františka Kupky,olej! - obrázek číslo 4