!!Aukční Ladislav Josef Kašpar-grafika!! - obrázek číslo 1
Prodám za   190      23 zobrazení inzerátu

!!Aukční Ladislav Josef Kašpar-grafika!!

!!Významný aukční Ladislav Josef Kašpar,kolorovaná grafika velkých rozměrů,signovaná tužkou,rámována, kryta sklem!! Celkový rozměr24x18cm,grafika14x10cm. Nabízen v prestižních galeriích,takovéto grafiky, nerámováné od 250-500kč za kus viz galerie09! Ladislav Josef Kašpar (*1915-1997) malíř,grafik a ilustrátor.Studoval u prof.Konůpka na Státní grafické škole v Praze(1930 -1933),u J.Bendy na UMPRUM v Praze (1933 - 1938) a u V.Nechleby na AVU v Praze (1945 -1946).Člen SČUG Hollar.V letech 1964 -1983 profesor kreslení a litografie na Holarově SOGŠ v Praze,1946 -1960 zde vyučoval externě.Velký vliv na něj měla secese.Autor je katalogizován ve Slovníku českých a výtvarných umělců,je tedy záruka,že i za dalších 100let bude jeho jméno ve výtvarných kruzích známé!Jde tedy o výhodnou finanční investici!Cena 190kč+poštovné s dobírkou 110kč,při platbě předem poštovné 60kč. Podívejte se na mé další inzeráty, nabízím zajímavé obrazy za přijatelné ceny.
Karlovy Vary 30.11.2016
!!Aukční Ladislav Josef Kašpar-grafika!! - obrázek číslo 2