!!Aukční Vratislav Mareš,žák Al.Kalvody,olej! - obrázek číslo 1
Prodám za   790      133 zobrazení inzerátu

!!Aukční Vratislav Mareš,žák Al.Kalvody,olej!

!!Aukční,Vratislav Mareš,žák Aloise Kalvody,Břízy,olej!! Olej na kartonu"Břízy" o rozměru 39x30cm,signováno, původní adjustace!!Malba plně v intencích prvorepublikové české krajinářské školy,navazující na svého slavného učitele!!! Právě v malbě české krajiny byl Alois Kalvoda mistr (sám se učil ve slavné Mařákově krajinářské speciálce), a zde je vidět,že je naučil malovat i své žáky,plně srovnatelná se svým velkým učitelem!!! Významný,aukčně dražen v rozmezí 2-4tisíce Kč.Vratislav Mareš,žák Aloise Kalvody, nar.10.8.1905 Klášter (Plzeň-jih),mnoho výstav např.Topičův salon,KG Plzeň atd.Autor je katalogizován ve Slovníku českých a výtvarných umělců,je tedy záruka,že i za dalších 100let bude jeho jméno ve výtvarných kruzích známé!!!Jde tedy o výhodnou finanční investici!!!Cena 790kč+poštovné s dobírkou 160kč,při platbě předem poštovné 110kč. Podívejte se na mé další inzeráty,nabízím zajímavé obrazy za přijatelné ceny.
Karlovy Vary 30.12.2016
!!Aukční Vratislav Mareš,žák Al.Kalvody,olej! - obrázek číslo 2
!!Aukční Vratislav Mareš,žák Al.Kalvody,olej! - obrázek číslo 3