Aukční Jaroslav Vodrážka-Don Quijote,grafika! - obrázek číslo 1
Prodám za   240      19 zobrazení inzerátu

Aukční Jaroslav Vodrážka-Don Quijote,grafika!

!!Významný aukční Jaroslav Vodrážka,žák Švabinského a Kysely,kolorovaná grafika velkých rozměrů Don Quijote,signovaná+3xDon Quijote!! Adjustovaná kolorovaná grafika-litografie velkých rozměrů-Don Quijote,signovaná. Celkový rozměr31x21cm,grafika15x11cm,tři menší5x6cm. Nabízen v prestižních galeriích,takovéto grafiky,nerámováné od 350-1400kč za kus viz galerie09 ! Jaroslav Vodrážka (1894–1984,Praha) Studoval na UMPRUM v Praze u prof. Kysely a Akademii výtvarných umění u prof. Švabinského.V letech1945-55 působil na Státní grafické škole v Praze, 1955-58 na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze. Zabýval se volnou grafikou všech technik a knižní ilustrací.Autor je katalogizován ve Slovníku českých a výtvarných umělců,je tedy záruka,že i za dalších 100let bude jeho jméno ve výtvarných kruzích známé!Jde tedy o výhodnou finanční investici!Cena 240kč+poštovné s dobírkou 110kč,při platbě předem poštovné 60kč. Podívejte se na mé další inzeráty,nabízím zajímavé obrazy za přijatelné ceny.
Karlovy Vary 28.11.2016
Aukční Jaroslav Vodrážka-Don Quijote,grafika! - obrázek číslo 2
Aukční Jaroslav Vodrážka-Don Quijote,grafika! - obrázek číslo 3