!Slavný,aukční Cyril Bouda-2x bar.litografie! - obrázek číslo 1
Prodám za   690      32 zobrazení inzerátu

!Slavný,aukční Cyril Bouda-2x bar.litografie!

!!Slavný,aukční Cyril Bouda-2x barevná litografie- Mezi dětmi a V dostavníku,žák Švabinského a Kysely,barevná litografie,signovaná,národní umělec!! 2x adjustovaná,kolorovaná grafika,signovaná v kameni,rámovaná,krytá sklem!!Celkový rozměr 41x31cm,grafika 2x 13x21cm!!Nabízen v prestižních galeriích,takovéto grafiky,nerámováné od 700-2000kč za kus,grafika ze stejného cyklu nabízenaza 2500kč,bez rámu!!Cyril Bouda-malíř,grafik,ilustrátor narozen 14.11.1901,zemřel 29.8.1984.Studoval u V.Kysely a M.Švabinského, působil jako profesor UK.Těžištěm jeho tvorby je volná grafika a ilustrace. Byl členem SČUG Hollar a Umělecké besedy,národní umělec.Autor je katalogizován ve Slovníku českých a výtvarných umělců,je tedy záruka,že i za dalších 100let bude jeho jméno ve výtvarných kruzích známé!Jde tedy o výhodnou finanční investici!Cena 690kč+poštovné s dobírkou 110kč,při platbě předem poštovné 60kč. Podívejte se na mé další inzeráty,nabízím zajímavé obrazy za přijatelné ceny.
Karlovy Vary 25.11.2016
!Slavný,aukční Cyril Bouda-2x bar.litografie! - obrázek číslo 2
!Slavný,aukční Cyril Bouda-2x bar.litografie! - obrázek číslo 3
!Slavný,aukční Cyril Bouda-2x bar.litografie! - obrázek číslo 4
!Slavný,aukční Cyril Bouda-2x bar.litografie! - obrázek číslo 5