!!Aukční Jaroslav Holeček-Samota,olej,XXL!! - obrázek číslo 1
Prodám za   1 690      46 zobrazení inzerátu

!!Aukční Jaroslav Holeček-Samota,olej,XXL!!

!!Aukční Jaroslav Holeček,žák prof. Schussera-Samota,olej,krásný rám,XXL rozměr!! Nádherný obraz-Samota ,olej na kartonu o celkovém rozměru 84x70cm,signováno,krásný rám!! Holeček Jaroslav (1902-1957) Narodil se 5. 7. 1902 v Kročehlavech.Malíř krajin,zátiší a profesor na gymnáziu v Příbrami. Studoval na umělecko průmyslové škole v Praze u prof. Schussera,současně obor profesury na Karlově univerzitě v Praze. Působil na Slovensku a vystavoval jako člen U.B.v Bratislavě.Malíř aukčně dražen v prestižních galeriích v cenách 2-5tisíc např.Galerie Národní viz.Internet!!!Autor je katalogizován ve Slovníku českých a výtvarných umělců,je tedy záruka,že i za dalších 100let bude jeho jméno ve výtvarných kruzích známé!!!Jde tedy o výhodnou finanční investici!!!Cena 1690kč+poštovné s dobírkou 170kč,při platbě předem poštovné 110kč. Podívejte se na mé další inzeráty,nabízím zajímavé obrazy za přijatelné ceny.
Karlovy Vary 24.11.2016
!!Aukční Jaroslav Holeček-Samota,olej,XXL!! - obrázek číslo 2
!!Aukční Jaroslav Holeček-Samota,olej,XXL!! - obrázek číslo 3
!!Aukční Jaroslav Holeček-Samota,olej,XXL!! - obrázek číslo 4