!Aukční Bohumil Pospíšil-Zima,olej,1946! - obrázek číslo 1
Prodám za   1 490      39 zobrazení inzerátu

!Aukční Bohumil Pospíšil-Zima,olej,1946!

!!Aukční Bohumil Pospíšil-Zima,XXL rozměr,1946, krásný rám!! Mistrovská imprese,olej na kartonu-Zimní krajina,o celkovém rozměru 70x60cm,signováno, vročeno 46,kryto sklem,původní adjustace!!!Vzácná raná práce!!Díky krytí sklem je malba ve 100% stavu!! Pospíšil /Boža/ Bohumil *1914,žák pražské akademie výtvarných umění.Malíř je dražen v prestižních aukčních síních v cenách od 3000-6000kč!!!Nyní nabízen např.Galerie Vltava. Autor je katalogizován ve Slovníku českých a slovenských výtvarných umělců,je tedy záruka,že i za dalších 100let bude jeho jméno ve výtvarných kruzích známé!!! Cena 1490kč+poštovné s dobírkou 190kč,při platbě předem poštovné 160kč.Zašlu jako křehké!! Podívejte se na mé další inzeráty,nabízím zajímavé obrazy za přijatelné ceny.
Karlovy Vary 23.11.2016
!Aukční Bohumil Pospíšil-Zima,olej,1946! - obrázek číslo 2
!Aukční Bohumil Pospíšil-Zima,olej,1946! - obrázek číslo 3
!Aukční Bohumil Pospíšil-Zima,olej,1946! - obrázek číslo 4