!Aukční Josef Bureš-Žně,olej,51,záruční list! - obrázek číslo 1
Prodám za   1 790      108 zobrazení inzerátu

!Aukční Josef Bureš-Žně,olej,51,záruční list!

!!Aukční Josef Bureš,žák Bukovace a Schweigera -Žně na Liberecku,olej,1951!!! Nádherný olej na kartonu Žně na Liberecku,o celkovém rozměru 61x45cm v dřevěném zlaceném rámu,signováno,vročeno,vzadu autorský záruční list!!!Josef Bureš (1889--1961), malíř krajin a zátiší,studoval na AVU u prof. Bukovace a Schweigera. Malíře netřeba více představovat,jeho obrazy jsou vyhledávané a dražené v prestižních aukčních síních v cenách od 5000Kč!!! Např. Galerie Peithner-Lichtenfels&Čubrda v nabídce za 17500Kč,ale dohledáte i dražší obrazy!!! Autor je katalogizován ve Slovníku českých a výtvarných umělců,je tedy záruka,že i za dalších 100let bude jeho jméno ve výtvarných kruzích známé!!!Jde tedy o výhodnou finanční investici!!!Cena 1790kč+poštovné s dobírkou 170kč,při platbě předem poštovné 120kč. Podívejte se na mé další inzeráty,nabízím zajímavé obrazy za přijatelné ceny.
Karlovy Vary 21.11.2016
!Aukční Josef Bureš-Žně,olej,51,záruční list! - obrázek číslo 2
!Aukční Josef Bureš-Žně,olej,51,záruční list! - obrázek číslo 3
!Aukční Josef Bureš-Žně,olej,51,záruční list! - obrázek číslo 4
!Aukční Josef Bureš-Žně,olej,51,záruční list! - obrázek číslo 5