!Aukční Vladislav Bauer-Abstrakce,litografie! - obrázek číslo 1
Prodám za   390      33 zobrazení inzerátu

!Aukční Vladislav Bauer-Abstrakce,litografie!

Ohromná litografie-Abstrakce,od aukčně draženého,významného Vladislava Bauera.Celkový rozměr 63x53cm,litografie 48x32cm,autorský tisk,signováno tužkou,datováno 65,paspartováno, rámováno,kryto sklem!!Bauer Vladislav (1928),žák prof.Strnadela na VŠUP Praha!!Mnoho výstav,Galerie Hollar,Karolinum,Jízdárna Pražského hradu atd.!! Grafika zakoupena v prestižní aukční síni!! Výtvarné hodnotná dekorace do moderního interiéru!! Za odlesky při fotografování se omlouvám!!Autor je katalogizován ve Slovníku českých a výtvarných umělců,je tedy záruka,že i za dalších 100let bude jeho jméno známé!Jde tedy o výhodnou finanční investici!Cena 390kč+poštovné s dobírkou 160kč,při platbě předem poštovné 110kč.Podívejte se na mé další inzeráty,nabízím zajímavé obrazy za přijatelné ceny.
Karlovy Vary 18.11.2016
!Aukční Vladislav Bauer-Abstrakce,litografie! - obrázek číslo 2