!!Aukční Vláďa Novák,olej,krásný rám!! - obrázek číslo 1
Prodám za   1 290      203 zobrazení inzerátu

!!Aukční Vláďa Novák,olej,krásný rám!!

Nádherná krajinomalba-Na kraji lesa,olej na kartonu o celkovém rozměru 63x49cm,od aukčně často draženého Vladimíra Nováka,signováno,rámováno v krásném rámu!!!Malba plně v intencích české krajinářské školy!!Novák Vláďa (1898 - ?) Narodil se 19. 2. 1898 v Karlíně. Malíř na umělecko průmyslový výtvarník v Praze. Navštěvoval ornamentální kurz na UMPRUM v Praze v Praze.Malíř často dražen a nabízen v prestižních kamených galeriích,nyní např.Galerie Vltava,Galerie Platýz,Galerie Národní v cenách od 2500kč výše!!!Luxusní,výtvarně hodnotná dekorace do nejnáročnějších interiérů!!! Autor je katalogizován ve Slovníku českých a výtvarných umělců,je tedy záruka,že i za dalších 100let bude jeho jméno ve výtvarných kruzích známé!!!Jde tedy o výhodnou finanční investici!!!Cena 1290kč+poštovné s dobírkou 160kč,při platbě předem poštovné 110kč. Podívejte se na mé další inzeráty,nabízím zajímavé obrazy za přijatelné ceny.
Karlovy Vary 20.12.2016
!!Aukční Vláďa Novák,olej,krásný rám!! - obrázek číslo 2
!!Aukční Vláďa Novák,olej,krásný rám!! - obrázek číslo 3