!!Aukční Vladimír Koutský-Grafika,signovaná!! - obrázek číslo 1
Prodám za   390      31 zobrazení inzerátu

!!Aukční Vladimír Koutský-Grafika,signovaná!!

Aukční Vladimír Koutský,žák Pražské akademie, ohromná grafika-Karlovy Vary III,signováno tužkou, vročeno70,rámováno,kryto sklem!!Celkový rozměr 65x45cm,grafika 52x38cm!!!Nabízen v prestižních galeriích,takovéto grafiky,nerámované od 600-1000kč za kus viz 79.aukce Vltavín!!! Vladimír Koutský(1919 Plzeň-1973 Řezno) Malíř a grafik.Studoval na AVU v Praze.Věnoval se především užité a propagační grafice a ilustracím.Do své emigrace žil v Karlových Varech. Mnoho výstav v ČR i zahraničí,např.Praha,Bratislava, Paříž,Budapešť!!!1970-3.cena Salon Internation Paříž!!!Svými díly je zastoupen v Galerii umění Karlovy Vary!!Autor je katalogizován ve Slovníku českých a výtvarných umělců,je tedy záruka,že i za dalších 100let bude jeho jméno známé!Jde tedy o výhodnou finanční investici!Cena 390kč+poštovné s dobírkou 160kč,při platbě předem poštovné 110kč.Jen cena rámu 290kč!! Osobní předání v Karlových Varech.Podívejte se na mé další inzeráty,nabízím zajímavé obrazy za přijatelné ceny.
Karlovy Vary 10.11.2016
!!Aukční Vladimír Koutský-Grafika,signovaná!! - obrázek číslo 2
!!Aukční Vladimír Koutský-Grafika,signovaná!! - obrázek číslo 3
!!Aukční Vladimír Koutský-Grafika,signovaná!! - obrázek číslo 4