!Aukční Otakar Slavík-Břízy,olej,XXL rozměr! - obrázek číslo 1
Prodám za   1 690      372 zobrazení inzerátu

!Aukční Otakar Slavík-Břízy,olej,XXL rozměr!

Aukční Otakar Slavík-Břízy,olej,XXL rozměr!! Nádherný olej na kartonu -Břízy,olej na lepence,o celkovém rozměru 82x62cm v dřevěném širokém rámu ,signováno!!! Otakar Slavík, nar.1889 v Brandýse na Labem, studia u prof.Goddela ve Vídni!! V impresionistickém pojetí maloval krajiny ze středních Čech,Polabí, Vysočiny a Krkonoš. Práce plně v intencích prvorepublikové Mařákovy krajinářské školy!! Dražen v aukčních síních v cenách od 3000kč výše. Autor je katalogizován ve Slovníku českých a výtvarných umělců,je tedy záruka,že i za dalších 100let bude jeho jméno ve výtvarných kruzích známé!!!Jde tedy o výhodnou finanční investici!!! Cena 1690kč+poštovné s dobírkou 190kč,při platbě předem poštovné 150kč. Podívejte se na mé další inzeráty,nabízím zajímavé obrazy za přijatelné ceny.
Karlovy Vary 5.1.2017
!Aukční Otakar Slavík-Břízy,olej,XXL rozměr! - obrázek číslo 2
!Aukční Otakar Slavík-Břízy,olej,XXL rozměr! - obrázek číslo 3
!Aukční Otakar Slavík-Břízy,olej,XXL rozměr! - obrázek číslo 4