Celkové hodnocení:
Kladné: 34
Záporné: 1
| komentář | hodnocení | datum |
|---|---|---|
|
Skvělá komunikace a výborný obchod.Uživatele doporučuji! |
19.1.2012 | |
|
Rychlá a bezproblémová domluva, perfektně zabalený balíček a všechno úplně v pořádku. Děkuju moc a doporučuji ostatním |
18.1.2012 | |
|
Vše v pořádku komunikace na dobré úrovni. Doporučuji. |
5.11.2011 | |
|
Vše v naprostém pořádku. Dle nabídky. Super domluva. Doporučuji !!! |
24.10.2011 | |
|
S nakoupeným produktem jsem velmi spokojena. Vřele všem doporučuji. |
27.7.2011 | |
|
Zásilka přišla v pořádku. BC. |
8.7.2011 | |
|
Vše v naprostém pořádku, skvělá komunikace a rychlé dodání. Děkuji a RÁDA DOPORUČUJI. |
30.6.2011 | |
|
Děkuji za aukci - příjemné jednání, rychlé dodání, naprostá spokojenost se zbožím! VŠEM VŘELE DOPORUČUJI!!! Řezáčová |
23.6.2011 | |
|
Rychlý a spolehlivý prodejce,děkuji |
18.5.2011 | |
|
Vše OK, doporučuji Všem. |
1.3.2011 | |
|
Vše v pořádku. Doporučuji. |
1.3.2011 | |
|
Vše v nejlepším pořádku, doporučuji! |
24.1.2011 | |
|
Perfektní obchod, spokojenost.Spolehlivý prodejce.Mohu jen doporučit. |
21.1.2011 | |
|
Vše v naprostém pořádku. Velmi dobrá domluva a velmi rychlé dodání. |
10.11.2010 | |
|
Vše v pořádku všem doporučuji OK !!! |
22.9.2010 | |
| 9.8.2010 | ||
|
Velice seriozní jednání a kvalitní zboží.Vřele všem doporučuji |
19.6.2010 | |
|
Doporucuji, rychle a vse bylo OK |
13.5.2010 | |
|
Vše v naprostém pořádku, děkuji a doporučuji! :o) |
3.3.2010 | |
|
Děkuji za ochotu, perfektní komunikace. Doporučuji! |
8.2.2010 | |
|
rychle jednání doporučuji |
9.1.2010 | |
|
Skvělý obchod na jedničku.Doporučuji |
27.11.2009 | |
|
Spolehlivý obchodník.Skvělá komunikace,rychlé dodání. Děkuji. |
30.9.2009 | |
|
Vše v pořádku, Platba převodem předem., kvalitně zabalené a velice rychlé odesláné. Mohu jen doporučit, |
16.9.2009 | |
|
vše v naprostém pořádku, komunikace výborná, doporučuju všem |
13.9.2009 | |
|
super obchůdek, rychlá reakce i dodání. Vřele doporučuji :o) |
31.8.2009 | |
|
bez problémů:-) |
3.8.2009 | |
|
Spokojenost, rychle jednani. |
16.6.2009 | |
|
Zásilka byla doručena brzy, pěkná zabalená a v pořádku. Doporučuji. |
21.5.2009 | |
|
děkuji za aukci,příjemná komunikace,obchůdek doporučuji |
7.4.2009 | |
|
Super jednání jsem maximálně spokojen, děkuji. |
9.1.2009 | |
|
votu scart nemel sem zajem ani sem na to neprihazoval nedoporucuju |
3.12.2007 | |
|
Perfekní a rychlé jednání. Zboží ve výborném stavu. |
13.9.2007 | |
|
Bezva jednání, rychlé a spolehlivé. Děkuji |
5.8.2007 | |
|
S legem jsme moc spokojeni, dekujeme :-) |
9.7.2006 |
Digitální Teploměr Hama DT06, venkovní - vnitřní. , Brno - Ukazatel teploty z čidla vpořádku, dlouhy kabel s čidlem, u vnitřní teploty vyteklé krystaly u jednoho cisla. viz foto. + přidám 3ks baterie CR2025. Shodne s Model TM977, běžna cena cca 200,-.
Rudolf Eliáš - Masaryk osvoboditel, s fotografiemi, Jos. H. , Brno - Rudolf Eliáš - Masaryk osvoboditel, s fotografiemi, 2. doplněné vydání, knihovnička mládí, nakladetelství Jos. Hokr v Praze. + mohu přidat mapu Brna.
Stare hrníčky asi 6ks, porcelán, viz foto, Brno - Cena za kus, starší hrnek s květinami, viz foto. + mohu přidat mapu Brno sever.
Jakovlev Jak-24 model vrtulník, Brno - Stary model, Jakovlev Jak-24 model vrtulnik, kompletni krome vrtule, 2 ulomene listy vrtule soucasti (nejsou na foto). + dárek kniha, nebo mapa zdarma při osobnim předání.
Kabela - batoh WD40, vysoký 50cm, Brno - Kabela - batoh WD40 přes rameno, vysoký 50cm, zavírání na tkanici, vpředu kapsa na zip, bez poškození, použito párkrát. + dárek kniha, nebo mapa zdarma.
Deska k nábytku značky Oslava, Brno - Deska pro sektorovy nábytek Oslava, povrchová úprava: mořený DUB, přírodní dýha. Mělo by se jednat o náhradní vrchní desku. Rozměry: 72 x 42 x 5, silné 18mm. + dárek kniha, nebo mapa zdarma.
Václav Beneš-Třebízský, Historické povídky, F. Topič 1923, Brno - Václav Beneš-Třebízský, Historické povídky, F. Topič 1923. Stav: dobry. + dárek kniha, nebo mapa zdarma.
Gaston Baissette - Hrozny z mé vinice, Svoboda 1983, Brno - Gaston Baissette - Hrozny z mé vinice, včetně přebalu, velmi dobrý stav, Svoboda 1983. August Fauberge by mohl být spokojen: před sto lety byli jeho předkové bezzemci, ale postupem času se rodina vzmohla, mají své vinice, kus pole, stádo hovězího...
Pog - nádoba pouzdro plastové , Brno - Box na pogy, barva viz. Foto. Asi na 50 ks. + mapa brno sever zdarma.
Enermax pouzdro na paměťové karty SD MMC TransFlash miniSD, Brno - Pro 5Ks paměťových karet, 3x SD. SecureDigital Micro SecureDigital mini SecureDigital MultiMediaCard MultiMediaCard Mobile MultiMediaCard Plus RS MultiMedia Card SecureDigital Card High-Capacity (SDHC). MicroSD (pouze s adaptérem) RS MMC (pouze s...
Fritiof Nilsson - Bombi Bitt a já, ELK 1941. , Brno - Fritiof Nilsson - Bombi Bitt a já, Evropský literární klub 1941, stav: velmi dobrý. Popis: Knížka vypráví o krátkém úseku ze života dvou malých chlapců, které spojuje pevné dětské přátelství a touha po dobrodružství. Autor s osobitým humorem líčí...
Hezká zimní bunda modro-černá s odepínací kapucí, Brno - Rozměry (měřeno přibližně): Pas cca. 2x 45cm max (lze stáhnout). délka cca 80cm - měřena délka zipu. kapuce odepínací, velké kapsy. Barva modrofialová s černou. vemi dobrý stav, bez poškození. na přání zašlu další foto. Dětská, nebo pro menší...
Pexeso Telefonica O2 Eurotel - Spolu, + Audio CD. , Brno - 1)Pexeso Telefonica O2 Eurotel - Spolu viz foto. Pexeso je nerozstříhané. 2) Reklamní CD - Telefónika O2 Eurotel - JAZYKOLAMY, Telefónika O2 - Cvičte hlas Cvičení jazykolamů nahrané na CD Po zatáhnutí za červenou část se na druhé straně vysune CD....
Staré mini cestovní šachy + kožené pouzdro, Brno - Staré mini cestovní šachy, kompletní, jedna figurka navíc, na hrací ploše praskliny, viz foto. + dárek kniha, nebo mapa zdarma.
Stěrače na auto Double Action, Brno - Cena za 1 kus. Možno i zdarma k jinému zboží. Popis výrobce: dvě stírací lišty (gumičky) pro dokonalé stírání, vícevahadlová konstrukce, vyměnitelné stírací lišty (gumičky) v případě opotřebení, upevnění typ hák, odlehčená celoplastová konstrukce.
Sůl do koupele, ve skle, barevná. , Brno - Koupelová sůl ve skleněné lahvi. Bylo vystaveno, nepoužité. Cena za kus.
SEAGATE BlackArmor NAS 220 server, printserver, 2x USB, 2TB, Brno - Nyní stojí v Alza 7300,- s HDD, V záruce, Doklad o koupi z Alza dodám! Cena za NAS bez disku, lze osadit 2, a další 2 do USB. Možno i s dvěma HDD Seagate 7200ot za příplatek 2800,-. V provozu byl asi 100hodin (to je cca týden), součástí návod,...
MP3 přehrávač iPod Touch mini 8 GB, kovový, s foťákem, 14v1, Brno - MP4 player s dotikovým displejem, nepoužívaný, pouze vyzkoušený jestli funguje, nevhodný dárek, dobrý zvuk-lepší než z mobilu Samsung. Je na mini SD paměťovky a má 8GB SSD paměť - lze ho použít jako externí HDD. Vzhledově vypadá jak iPad. Má spoustu...
15ks baterie CR2025 + iPod MP3 stereo sluchátka, Brno - 15 kusů baterií CR 2025 s káblíkem v hodnotě cca 150,- + zdarma iPhone sluchátka jack 3.5. + mohu přidatmapu Brno sever - za příplatek 30,- přidám přenosné FM rádio značky AGFA, na baterie AAA.
COM-Bracket, kabel pro sériový port, 1xRS232, Brno - Bracket pro vyvedení sériového portu do záslepky slotu, určeno pri základní desky s příslušným headerem! (uvedeno v návodu vaší základní desky) Popis: vlastníte-li základní desku a využíváte přitom schopností sériového portu, může Vám přijít vhod...
Umělé nehty 21Ks. Zdarma při nákupu zboží z jiného inzerátu. , Brno - Umělé nehty 21Ks + mapa Brno a okolí. Zdarma při nákupu zboží z jiného inzerátu.
FM rádio AFGA, automatické vyhledávání stanic + 3x CR2025 , Brno - 3x baterie CR2025 + zdarma FM rádio AGFA, na 2ks AAA baterie, červená poloprůhledná barva, klip na přihycení. Krabička součástí. + dárek mapa zdarma.
Rostlina viz foto. , Brno - Rostlina viz foto. Pokud víte o co se jedná můžete napsat.
Dálkový ovladač pro DVD přehrávače Proline, Novaline apod. , Brno - Dálkový ovladač pro DVD přehrávače Proline, Novaline apod.
Kabela - brašna černé barvy, Brno - Taška je ve velmi dobrém stavu, žádného viditelného opotřebení jsem si nevšiml. Kvalitní provedení, kožený vzhled, 4 kapsy na suchý zip - 2 zvenku, 2 uvnitř. Součástí ramenní popruh, kovové zapínání, uprostřed je zip - po jeho rozepnutí lze tašku o...
Dálkové ovládání - ovladač Sony RMT-708, Brno - Dálkové ovládání - ovladač Sony RMT-708, Pro kamery Sony CCD/DCR Video8/Hi8/Digital8.
Starší Dřevěná váza 25cm, hezká dekorace, pravé dřevo, Brno - Starší Dřevěná váza 25cm, hezká dekorace, pravé dřevo, lakované + mapa.
Staré lyžařské rukavice, Brno - Staré lyžařské rukavice.
National Geographic + Readers Digest. , Brno - National Geographic + Readers Digest. Koupeno prosinec 2011, původní cena 184Kč. National Geographic - prosinec 2011: Prosincové vydání je zasvěceno kočkovitým šelmám. V článku Pláč pro tygra se dozvíte, proč těmto kočkovitým šelmám hrozí vyhynutí,...
8x Daně - účetnictví 2011/2012 Vzory a případy + zákon, Brno - Nepoužité. Cena za vše, běžná cena přes 600,- Daně - účetnictví, nejnovější verze 2011/2012 - Vzory a případy 2ks - každá jiná, Nemovitosti daňové řešení (běžná cena 125,- za kus) + zákon o ochraně spotřebitele (běžná cena 79,-), Zákon o platebním...
Obranný sprej TORNADO 2v1 - pepřový sprej s LED světlem, Brno - Běžná cena 250,- Popis produktu: Prodej od 18-ti let. Dostřik cca 4 m. Pepřový sprej TORNÁDO představuje zcela novou kategorii obranných sprejů, která nemá v současné době na trhu s obrannými spreji obdoby. Klasický obranný sprej byl doplněn o...
Rifle světle modré a tmavě modré značkové, opasek kožený. , Brno - Cena za kus. Při odběru všeho sleva. Velikost 39, Pas 77cm, délka kalhot 107cm, úzké nohavice, Tmavé 15cm, Světlé 17cm Opasek černý, hnědý. Mohu zaslat lepší foto.
Ubrus lněný, rozměry cca 140 x 120cm. , Brno - Ubrus lněný, rozměry cca 140 x 120cm + dárek kniha, nebo mapa zdarma.
Vypalovací program Nero 5.5 Burning Rom, česká verze, Brno - Nepoužívané CD. Pro vypalovaní CD a DVD. Verze 5.5.10.46 multilingual. Podpora systémů: Windows NT / 95 / 98 / 2000 / Me / XP. edice Fujitsu, funguje i na jiných PC. Obsahuje verzi Burning Rom s velkými možnostmi nastavení, i verzi Nero Express...
Ubrus ctvercovy, přibližné rozměry 125 x 125 cm. , Brno - Ubrus starý, přibližné rozměry 125 x 125 cm, neposkozeny.
Zápalky vydané k výročí 50let brněnského výstaviště, Brno - Velká dřevěná krabička. 1978.
Džbánek - aroma svíčka velká, keramika, nepoškozené, Brno - Džbánek - aroma svíčka velká, keramika, nepoškozené.
Paměťová karta SD 1GB Verbatim, Brno - Nepoškozená, vzhledově skoro jak nová. Popis: Paměťová karta typu Secure Digital značky Verbatim o kapacitě 1 GB. Karta je určená pro zařízení náročná na rychlost čtení a zápisu. Rozměry paměťové karty činí 24 x 32 x 2.1 mm a hmotnost 2 gramů....
Hodinky Geneva Platinum/Gold style, Stainless steel, Brno - Hodinky Geneva Platinum/Gold style, Stainless steel, viz foto.
Baterie - akumulátor sony infolitium np-f np-fh np-fp np-fm, Brno - Nové i použité. Originál sony baterie do videokamery a pro zrcadlovky. Baterie lze tedy nabíjet přímo v kameře, mají infočip - zobrazují zbývající výdrž. Np-fh jsou zpětně kompatibilní s np-fp - viz foto. Np-fh50 - nepoužitá, pouze 1x nabita, s...
Wrangler regular fit stretch pánské kalhoty, Brno - Wrangler hero, velikost 32-34, s elastanem, v šedé barvě asi 1x nošené, nepoškozené, nenošené v barvě hnědé za 377,-.
Miroslav Horníček - Julius a Albert + Klaus Ullrich - Zbytec, Brno - Miroslav Horníček - Julius a Albert + Klaus Ullrich - Zbytečná smrt Toma Simpsona. a jiné viz foto. Při odběru jiných knih nad 100,- přidám tyto zdarma.
Plastová police asi do lednice, rozměry: 52 x 31 cm, Brno - Plastová police, rozměry: 52 x 31 cm, případně odkapávač na boty. + mohu přidat mapu Brna.
Dvd - nesmrtelná teta, pohadka, dolby digital 5.1, Brno - Pohádka, 1992, 99 minut, nevhodný dárek. Jednou hrané, stav nového. Nesmrtelná teta - pohádková komedie o ztraceném a nalezeném rozumu a o závisti, kterou přemůže skutečná láska. Film nesmrtelná teta získal cenu český lev za nejlepší ženský herecký...
Džbánek - hrnek velký, keramika, průměr cca 10cm. , Brno - Džbánek - hrnek velký, keramika, průměr cca 10cm + mohu přidat mapu Brno sever.
Windows Vista Business 32Bit , Brno - Windows Vista Business 32Bit, Recovery CD pro Toshiba.
CPU Intel Pentium 3 slot + pasiv hliník + Ventilátor Titan, Brno - CPU Intel Pentium 3 slot 450/512/100/2.0V Philippines 98. + pasiv hliník + Ventilátor Titan 40mm.
Angličtina - English Vocabulary in Use. , Brno - English Vocabulary in Use a English Grammar in Use - vytištěné kopie učebnic se cvičeními (od Elementary po Business), + různé tabulky atd. není kompletní, vždy vybrané cvičení. + Hmotnost všeho cca 1,5kg.
Stativ, kovové nohy, otočný, výklopný , Brno - Stativ, kovové nohy, otočný, výklopný, celková délka ve složeném stavu 20cm, lze jednoduše rozložit stisknutím tlačítka vespodu stativu, díky provedení konstrukce noh vhodný i pro těžší přístroje.
Polička 54 x 18 x 17 cm, nebo 38 x 26 x 20, Brno - Moderní police rozměry 54 x 18 x 17 cm, nebo 38 x 26 x 20, nepoškozená, imitace dřeva, barva obou je přibližně stejná. Dále dřevěná bedna šířky cca 60cm. Cena za kus. + mohu přidat mapu Brna.
Sada make-up štětců Burberry - Fragrances, Brno - Popis výrobce: sada štětců Burberry. Krásná a elegantní sada pro potěšení každé ženy je milým dárkem. Sada obsahuje 2 štětce: na pudr, na úpravu řas a obočí. Pouzdro je v černé barvě doplněno hedvábnou stuhou.
Starý svatý obraz oválný, viz foto, na délku přes 100cm,, Brno - Starý obraz oválný, na délku pres 100cm, poškození na rámu, zasklený, nevybledlý.
Srandokaps 1 díl + 39 + 40 + časopis Trnky Brnky. , Brno - Srandokaps 1 díl + 39 + 40 + zdarma starý časopis Trnky Brnky + mapa Brno sever.
Jaroslav Foglar - Devadesátka pokračuje, 1969. , Brno - Jaroslav Foglar - Devadesátka pokračuje, plátěná vazba, včetně přebalu, první autorizované vydání Praha 1969. Velmi dobrý stav knihy, přebal potrhaný na okrajích. + mohu přidat další knihu zdarma, nebo mapu Brna.
Rocman, V. P. Borovička - Tajemství špionáže, Albatros 1969. , Brno - Rocman, V. P. Borovička - Tajemství špionáže, Ilustr. Vladimír Rocman, Praha Albatros 1969, 307 stran, Řada nejzajímavějších špionážních příběhů od starověku k dnešku s poutavým vykreslením lidských osudů mistrů výzvědné služby. + mapa Brno sever s...
JAN WENIG - ZA VOLANTEM, ilustroval M. Niederle, Brno - JAN WENIG - za volantem, dívčí román, ilustroval M. Niederle, nakladatelství Šolc a Šimáček, Praha. Bez hřbetu. Černý potisk desek. + mapa Brna zdarma.
Mojmír Kučera - Tajemství léčivé rostliny. , Brno - Encyklopedie léčivých rostlin. Pevná vazba, Mladá fronta 1971,172 stran, stav: velmi dobrý + mapa Brno sever s fotomapou.
Vánoční svíčky - řetěz 100Ks, Brno - Vánoční řetěz 100Ks, Funkční, kabel nepoškozený, ale některé žárovky nesvítí. Vhodné na díly pokud máte stejný, pripadne dokoupit zarovky. + mohu přidat mapu Brno.
Kabely/redukce audio, video, scart, ceny v popisu. , Brno - Použité i nepoužité. 4x cinch (m), délka 1,5m, stereo audio, video - 39kč, 2x cinch, délka 1,5m, audio, koaxial audio, video - 29kč, napájecí kabel radio 1.5m - 39kč, napájecí kabel pro zdroj (konektor trojlístek) 69,-, scart konektor 21pin - 15kč,...
Vladimír Renčín - To nejlepší z renčína. , Brno - To nejlepší z Renčína (Migliore di Renčín), Carmen Praha, 1991, bez poškození. Stav: velmi dobrý + mapa Brno sever.
Audio cd mozart - mistrovská hudební díla - nerozbalené , Brno - Cena za kus, 3 kusy za 29,-. Mozart - mistrovská hudební díla - spojuje cd s 24 strankovou knihou o mozartovi - seznam skladeb na cd: 1) figarova svatba k492 predehra 2) koncert pro klarinet a dur k 622 1. Veta 3) koncert pro klavirc. 21 c dur, k...
Gudmundsson, Kristmann - Jitro života, SFINX 1941 , Brno - Gudmundsson, Kristmann - Jitro života, Vydavatel: Sfinx Bohumil Janda 1941, Proslavené romány. Stav: velmi dobrý.
Alexandre Dumas - Tři mušketýři, velká kniha. , Brno - Lexandre Dumas - Tři mušketýři, velká kniha. Cena od,- nebo 187,- dle stavu.
Dieta Pankreatická, - Herfort, Gjuričová. Avicenum , Brno - Dieta Pankreatická, - Herfort, Gjuričová. Avicenum + mapa Brno sever s fotomapou. Zdarma při nákupu jiných knih nad 100,-.
L. A. Čarská: Smělý život, Jos. R. Vilímek 1928, Brno - L. A. Čarská: Smělý život, Jos. R. Vilímek 1928, plátěná vazba-poškození na hřbetě. Stav: dobrý + mapa brno sever.
Staré gramodesky do gramofonu na kliku atd, Brno - Staré gramofonové desky, nepoškozené, cena za kus. Supraphon, Ultraphon, Esta atd. Hudba (klasika, lidové písně. ), pohádky (139,-). Průměr 25cm od 69,-/kus. Průměr 30cm_LP za 29-35,-/kus.
Dálkové ovládání - ovladač pro Set top box UPC Handan CV, Brno - Originální dálkový ovladač pro STB od UPC (např. Handan CV-5000), Cena za 1 kus. Za příplatek 199,- přidám STB handan.
DVD Malý svědek - Domestic Disturbance + Obecná škola, Brno - Malý svědek, DVD z roku 2002, nepoškrábané, DVD je popsane anglicky, součástí je český dabing i původní v DTS, 5.1. Je včetně bonusů. Přebal krabičky není původní. POPIS: Thriller / Drama / Krimi / Mysteriózní. USA, 2001, 86 min. Režie: Harold...
Stará lampa vyřezávaná dřevěná cca 40cm, tmavě hnědá, Brno - Stará lampa vyřezávaná dřevěná cca 40cm, tmavě hnědá. mohu zaslat lepší foto. + kniha nebo mapa zdarma.
STB set top box DVB-T Dolby digital, OSD, SmartCard, IBM CPU, Brno - Nové! České menu! Set-Top-Box s tunerem pro příjem digitálního vysílání z pozemních vysílačů (anténou) - volných i kódovaných programů(s příslušnou kartou), kabelové televize RIO MEDIA (programovou nabídkou AV Klasika) a kabelové televize UPC...
Max Dickmann - Matka Amerika, ELK 1940, Brno - Max Dickmann - Matka Amerika, ELK 1940, 276 stran, stav: velmi dobrý. + mapa Brno sever.
Přes 30 programů na úpravu hudby, databáze českých firem. , Brno - Přes 30 programů na úpravu a přehrávání hudby, databáze českých firem, zákony. Cena za kus. Při odběru obou, další CD zdarma. Zdarma pri nakupu jineho zbozi nad 100,-.
Poslední z prérie - Zane Grey, SNDK Praha 1966. , Brno - Poslední z prérie - Zane Grey, SNDK Praha 1966. Stav: velmi dobrý, včetně přebalu.
Stříbrná písmenka 11ks. , Brno - Stříbrná písmenka 11ks, nápis escort + ty co jsou na foto (část písmen Felicia). Zdarma při nákupu zboží z jiného inzerátu.
Knihy různé + MAPA Brno, Brno - Cena cca za kus 39,- az 69,-, pište na mail, pošlu celý seznam. Vlasta Javořická - Na veveřím gruntě, Kamélie 2001. Slovenština - učebnice, Praha 1957. W Somerset maugham - Julie, ty jsi kouzelná, Orbis 1970. J. Bondarev - Hořící sníh, světový...
WiFi miniPCI-E Atheros AR5B195, Brno - WiFi miniPCI-E karta Atheros AR5B95, Podpora: 802.11b/g/n + Bluetooth 3.0. Odzkoušena funkčnost. Ilustrační foto.
Zimní bunda modro-černá s odepínací kapucí, Brno - Rozměry (měřeno přibližně): Pas cca. 2x 45cm max (lze stáhnout). výška/délka cca 80cm, kapuce odepínací, velké kapsy. Barva modrofialová s černou. vemi dobrý stav, bez poškození. Dětská, nebo na menší postavu.
Panovníci českých zemí - v elektronické podobě atd, 5x CD. , Brno - Encyklopedie pro PC - Panovníci českých zemí od Fragment - Obsahuje kompletní přehled všech panovníků a prezidentů působících na našem území, CD + krabička - jedná se o elektronickou verzi stejnojmené knihy, není nutné číst - je namluvené (cena...
Velká ledvinka, tmavě modrá, Brno - Ledvinka, tmavě modrá, používaná, 6 kapes na zip, má ulomenou část zapínání, zapnuté drží, ale doporučuji opravit, ulomenou část dodám.
Vlajky malé, látkové, viz foto, cca 15 - 20cm dle druhu. , Brno - Vlajky malé, látkové, viz foto, cca 15 - 20cm dle druhu. Cena 15,- az 45,- + mapa brno sever ke každé.
Grandio - Světlem tuhnoucí kompozitní výplňový materiál. , Brno - Barva A3, exp. date 2011/09, cena za 2 tuby! (obdob. Gradia Direct Ant. A3). Universal nano-hybrid restorative material. Grandio je světlem tuhnoucí výplňový materiál, který kombinuje osvědčenou kompozitní technologii s inovativní nanotechnologií....
VHS kazety, Brno - Různé délky, všechny funkční, cena za kus při odběru aspoň 10ks, jinak 15,-. BASF, EMTEC, SONY, JVC, Goldstar, Panasonic, Carrefour, Numero 1, Philips, Polaroid atd. + mohu přidat mapy Brna.
Puzzle - obrázek kotě + mapa brno sever s fotomapou, Brno - Nalepené na desce, rozměry: 28 x 21 cm. 2), rozměry: 17,5 x 22,5 cm. Mozno i s orig krabickou. Zdarma při koupi jiného zboží nad 100,-.
Kabelky různé a ledvinka. , Brno - Kabelky různé, některé staré, některé novější, barva černá, nebo béžová, modrá(není na foto). cena od 65,-. 5ks za 222-.
Souprava na šití, 12x jehla, 5x nit, nůžky atd - 2 KUSY, Brno - Souprava na šití, 12x jehla, 5x nit, nůžky atd. 2 kusy viz foto. kazdy jiny.
CD přehrávač Grundig, MP3, WMA, Foto, DivX, .digitalní výstup, Brno - CD přehrávač Grundig, digitální audio výstup (koaxialní a optický) i klasický 2x cinch. přehrává audio CD, MP3, WMA, Video CD, DivX filmy, fotky v JPG. Výstupy: Scart, cinch audio, cinch video, S-Video. SLIM design, Stand-by indicator, zobrazení...
Uv reaktivní - sharkoon fluorescent ide roundcable - modrý, Brno - Uv reaktivní pata/ide kabel k mechanice nebo hdd, kulatý, v délce 45 nebo 60cm - možnost výběru. Popis výrobce: s těmito novými uv-reaktivními ide kabely můžete dostáhnout vynikajících uv efektů. Cena za kus, nepoškozené, včetně originální krabice,...
RAM paměť dle výběru + mapa Brno. , Brno - Cena za kus. Více kusů, nevim kapacitu. Typ APACER apod. + mapa Brno sever s fotomapou ke každému kusu.
Řemínek Hirsch Milano 16mm růžový, Brno - Krátkodobě použitý. Stav: velmi dobrý. Původní cena 750,- Watch Band "Milano", producer HIRSCH (Austria), upper leather: silky textile, lining leather: soft velvet lining, water-resistant, sauna-tested, color pink, elegant design, without stitching,...
VHS kazeta - Videokuchařka - Dary moře. , Brno - VHS kuchařka. Jednou hrané. Seznam na foto.
Jaromír Tomeček - Stříbrný lipan, Jos. Lukasík 1945. , Brno - Jaromír Tomeček - Stříbrný lipan, Jos. Lukasík 1945. Životní osudy lipana - ryby, která se svou bystrostí dostává ze všech úkladů, které jí přináší život v proudu dravé horské říčky.
10x bat + OPTi FireLink Dual USB PCI card, Brno - 10ks baterií CR2025 + zdarma Karta do PCI slotu, k přidání dvou USB portů na PC. Krabice na foto je od jiné karty, při zaslání bude v ní zabaleno. + přidám baterie do základní desky 3 kusy a mapu Brno sever s fotomapou.
Za zvířaty kolem světa - Penny, Brno - Cena za kus. Čísla 146, 14, 158, 95, 114, 168, 76, 18, 159, 180, 3, 63, 2, 46, 30, 57, 126, 66, 109, 93, 178, 101, 129, 174, 157, 115, 50, 63, 34, 17, 88, 96, 92, 173, 142, 115, 154, 94, 32, 51. Zdarma při nákupu jiného zboží jak v Penny: ).
Triko se zipem, nenošené, Brno - Mikina nebo tričko se zipem, nenošená, velikost neuvedena, na výšku 40cm, barva je výrazná oranžová - vypadá lépe než na foto. + přidám mapu Brno sever s fotomapou.
Screamer 2 - krabice a navod, Brno - Originální krabice + návod ke staré hře Screamer, ve velmi dobrém stavu. Originální CD chybí + přidám mapu Brno sever s fotomapou a klasickou mapu Brno a okolí. Zdarma k jinému zboží nad 200,-.
Lp a sp desky ruzne, cena za kus + mapa, Brno - Např.: Cena za kus 1)yveta simonová - ať hudba dále zní, supraphon 1969 2) naďa urbánková - drahý můj 3)33 1/2 ot. Hana a petr ulrychovi - zpívání při vínečku 1983 - panton (lp) 4)hana a petr ulrychovi - ententýnypanton (lp). 7)zůstaň tu s námi...
Šaty modré, velikost L, bez poškození, Brno - Staré Šaty modré, velikost L, bez poškození, použité párkrát.
Polička 54 x 18 x 17 cm, nebo 38 x 26 x 20, Brno - Moderní police rozměry 54 x 18 x 17 cm, nebo 38 x 26 x 20, nepoškozená, imitace dřeva, barva obou je přibližně stejná, cena za kus.
Make-up sada líčidel. , Brno - Makeup sada - viz foto, mírně použité + umělé nehty 21ks.
Starší sklenička s postavičkou z večerníčku 10cm+keramika. , Brno - Starší sklenička s postavičkou z večerníčku, vysoká 10cm, nepoužívané, pouze vystavené, viz foto. + keramika 1 kus dle vyberu.
Barevný televizor Sharp CV3730 s dálkovým ovládáním , Brno - Přenosný televizor Sharp CV3730SC, úhlopříčka cca 37cm, audio a video vstup, cinch, s dálkovým ovládáním, dobrý obraz - není vysvícený, minimálně používaná. Dále TV Funai 55cm, bez ovladače, běžně používaná, za 250,-.
Účetní program ekonomický systém Money S3. , Brno - Účetní program ekonomický systém Money S3, starší CD viz foto, nepoužité. Zdarma pri nakupu jineho software.
Příručky k počítači Fujitsu Siemens. , Brno - Příručky k počítači Fujitsu Siemens: Uživatelský manuál (česky) Tipy a triky (EN/DE). Zdarma při koupi jiných knih.
Foster - Nový začátek, Ivan Olbracht, Ellen Gould Whiteová. , Brno - Cena za 2 kusy dle vyberu+ mapa Brna s fotomapou. stav: velmi dobrý. Vernon W. Foster - Nový začátek - Kniha o zdravém životním stylu. Na foto vpravo. / Ellen Gould Whiteová - Velké drama věků. / Ivan Olbracht - Čtení z Biblí kralické. Čtení z Biblí...
František Flos - Lovci Kožišin, SNDK 1964. , Brno - FRANTIŠEK FLOS - LOVCI KOŽIŠIN ilustroval Zdeněk Burian, Dobrodružný román ze života kanadských trapperů a farmářů. Stav: velmi dobrý. + mapa Brno sever s fotomapou.
Korálky, na délku 42cm, nepoužívané, Brno - Korálky, na délku 42cm, nepoužívané + mapa Brno sever s fotomapou.
Post-it; Index Flags 50ks. , Brno - Post-it Index Flags. Záložky Post-it Index Flags Vám pomohou lépe si zorganizovat práci a ušetří Vám spoustu času - s jejich pomocí si můžete označit stránky či kapitoly, které Vás zajímají a můžete na ně dokonce i psát. Doby, kdy jste se ztráceli v...
Látka - Menšestr proužek 90 x 265cm. , Brno - Menšestr proužek 90 x 265cm + kousek, silný material, barva šedá (žluté = chyba foto). + mapa Brno sever s fotomapou.
Velký skleněný tác cca 40cm x 20 cm, silné lité sklo, Brno - Velký skleněný tác cca 40cm, silné sklo, bez skleniček na foto. + mapa Brno sever s fotomapou.
Starý skleněný podnos, nepoškozený. , Brno - Starý skleněný podnos, nepoškozený + mapa Brno Sever a fotomapou.
Příručka pro nástěnné malířství - Svržek Vl. , Matyáš Vl, Brno - Příručka pro nástěnné malířství - Svržek Vl. , Matyáš Vl. , SNTL. Stav: velmi dobrý. + mapa Brno sever s fotomapou.
Brno 1:25000 - mapa brna - 92 x 63 cm, Mapa Prahy, Brno - Brno 1:25000 - mapa brna rozkládací - 92 x 63 cm. Plán města 1:25000, rejstřík ulic, výřez: centrum města, výžez i: okolí brna 1:250000. Nepoužité, cena za kus, při odběru více než 20ks sleva. Dále mapa Brno sever s leteckou fotomapou. , nebo...
8x Daně - účetnictví - Vzory a případy + zákon o ochraně, Brno - Nepoužité. Cena za vše, běžná cena přes 600,- Daně - účetnictví, nejnovější verze 2011-2012 - Vzory a případy 2ks - každá jiná, Nemovitosti daňové řešení (běžná cena 125,- za kus) + zákon o ochraně spotřebitele (běžná cena 79,-), Zákon o platebním...
SONY Handycam VideoHi8 NTSC. , Brno - Videokamera Sony Hi8, zahraniční verze NTSC, součástí originální nabíječka, kabel do české zásuvky, krytka objektivu. Jeden z posledních modelů s S-Video výstupem. Noční vidění Nightshot, 2x LCD displej a hledáček, halogenová svítilna, 460x...
Knihy různé - Edice Románové novinky, Brno - RN118 - Wolfgang Schreyer - Bankovka, RN89 - František Rachlík - Jediná láska, Timothy Tatcher - Mrtvým vstup zakázán. Zdarma pri nakupu jinych knih nad 100Kc.
Lego 6348 - mobilní policejní hlídka - surveillance squad, Brno - Mobilní policejní hlídka, rok 1994, krabice, návod, stavebnice. + mapa brna zdarma + brno sever a fotomapa. + keramika dle výběru.
Čepice - kšiltovka - JME- nenošená. , Brno - Čepice - kšiltovka - JME- nenošená, cena za kus.
Rostlina Aloe Vera cca 50cm s ozdobným květináčem, Brno - Rostlina Aloe Vera cca 50cm s ozdobným květináčem. + mohu přidat jinou rostlinu za 100,- (viz foto 2).
Štamprlata, Brno - Stará štamprlata, cena za kus, 6 ks za 199,- nepoužívané.
Keramika 3 kusy - viz foto, pouze vystavené, Brno - Keramika 3 kusy - viz foto, průměr misky 15cm, neposkozene, cena za kus. Při odběru 2ks přidám mapy Brna, nebo mapa Prahy zdarma.
James Fenimore Cooper - Stopař, Mladá Fronta 1968, Brno - James Fenimore Cooper - Stopař, Mladá Fronta 1968. Stav: velmi dobrý. + dalsi kniha nebo mapa zdarma.
New Headway Pre-Intemediate. , Brno - Pracovní sešit - Workbook with key. stav: velmi dobrý. + pridam mapu Brna.
Starý ubrus krajkový s vyšíváním 215x120. , Brno - Starý ubrus krajkový s vyšíváním 215x120. + mapa nebo kniha.
Tofa N. P. Semily - Člověče nezlob se, Brno - Z roku 1988(krabice), +několik figurek( plastové+staré dřevěné) + stará dřevěná kostka +hrací plocha + mapa Brna.
Adolf Hoffmeister - Dalekohled aneb Kdo nevěří ať tam běží. , Brno - Adolf Hoffmeister Je autorem knihy pro děti Dalekohled aneb Kdo nevěří, ať tam běží, která vyšla v roce 1956. Její podtitul vyvolal u mnoha čtenářů úsměv na tváři, protože popisuje země pro běžného občana komunistického Československa 50. let 20....
SW Panovníci českých zemí, Světoví dramatici, Brno - Cena za kus, Panovníci českých zemí - Obsahuje kompletní přehled všech panovníků působících na našem území CD + krabička - jedná se o elektronickou verzi stejnojmené knihy, není nutné číst - je namluvené. Světoví dramatici CD. Při odběru obou...
Příjímací zkoušky na vysoké školy Fyzika, Brno - Příjmací zkoušky na vysoké školy např. VUT, Fyzika. Uhdeová, Hradilová. Cena za kus. Učebnice fyziky k přípravě na přijímací zkoušky na vysoké školy technického typu. + mapa Brna zdarma.
Stará slánka - solnička. , Brno - Stará slánka - solnička, s logem viz foto.
Stará Lodička na postavení cca 8 cm + keramika 1 kus, Brno - Stará Lodička na postavení cca 8 cm, (zdarma pri nakupu jineho zbozi nad 100Kc) + keramika 1kus dle výběru. Inzerce z 28.12.2011, Brno (Jihomoravský.
Telefon pro pevnou linku, Tesla Stropkov, Brno - Telefonní přístroj - pevná linka, výrobce Tesla.
Tofa dřevěné hrací kostky 26ks. , Brno - Staré Tofa dřevěné hrací kostky, stav kostek: velmi dobrý, + plastové z jiné stavebnice. + kniha nebo mapa zdarma.
Sluneční clona na okno - dobrá voda + 2 přísavky. Cocacola. , Brno - Sluneční clona na okno do auta apod - dobrá voda + 2 přísavky. Nebo s motivem coca cola v cervene barve. Cena za 1 kus. + mohu přidat mapu Brna.
Tom a Jerry a ztracený chrám, Turner Entertainment 1989. , Brno - Tom a Jerry a ztracený chrám, Turner Entertainment 1989, stav: velmi dobrý.
Starší Dřevěná váza 25cm, hezká dekorace, pravé dřevo. , Brno - Starší Dřevěná váza 25cm, hezká dekorace, pravé dřevo, lakované.
Známka SPORT z let cca 1960 - 1980, celý svět - dle výběru, Brno - Známky se sportovní tématikou. z let cca 1960 - 1970, cena za 1 kus, možnost výběru. Pri odberu vseho sleva. Celkem cca 60ks. Při předání v Brně navíc přidám mapu Brno sever.
Wolker pracujícím, básnická edice, Praha 1951, Brno - Wolker pracujícím, básnická edice, Praha 1951, výbor Stanislava K. Neumanna, práce, vydavatelstvo ROH, stav: velmi dobrý. + mapa Brno sever.
Barevný televizor Sharp CV3730 s dálkovým ovládáním, Brno - Přenosný televizor Sharp CV3730SC, úhlopříčka cca 37cm, audio a video vstup, cinch, s dálkovým ovládáním, . dobrý obraz - není vysvícený.
Karel May - V Kordillerách, Troska - Kapitán Nemo, Brno - Karel May - V Kordillerách, Troska - Kapitán Nemo 3 - Neviditelná armáda. Cena za kus. Stav: velmi dobrý. + mohu přidat další knihu, nebo mapu Brna.
Záclona barevná velká 130 x 185, červené a žluté pruhy, Brno - Stará záclona barevná 130 x 185, cena za kus. červené a žluté pruhy. + rozkladaci mapa Brna zdarma.
AVG antivirus instalační CD. , Brno - Cena za kus. AVG 6, 7 nebo 8, Kaspersky. anti-virus originál instalační CD, už bez licence, pouze CD. Bez poškození. Ke každému rozkládací mapa Brna. Zdarma při nákupu jiného software nebo knih.
Velká kniha o fotbale, Karel Felt - Krůček od vrcholu, Brno - Fotbal Euro, Encyklopedie, Karel Felt - Krůček od vrcholu, Kniha o fotbale. Krůček od vrcholu Euro 2004 - Karel Felt, Martin Kézr, Kniha o fotbale. Nečtená, více ks. Běžná cena: 300,- Popis: Rozměry: 220 x 295 mm, Počet stran: 158, Váha: 917 g,...
Velká brašna SONY handycam LCS-CG7, Brno - Více než 50% sleva. Velice kvalitní pouzdro na kameru - videokameru, silné pevné stěny - vysoká odolnost. Vnitřní prostor na délku až 23cm, na šířku 13cm, na výšku až 18cm. Celková délka 40cm. Vejde se do ní kamera s veškerým příslušenstvím,...
Ruleta Prefo, v plastové krabičce , Brno - Stará ruleta, v plastové krabičce. Vypadá kompletní, stav: velmi dobrý. Popis: Roulette 19/68 Artikel - Nr. 7790/384/1. + kniha nebo mapa.
Prostěradlo se silnicemi, Brno - Prostěradlo se silnicemi, nepoškozené, bez fleků apod. Silnice jsou šedé-foto je mírně zbarvené jinak. + darek kniha nebo mapa.
DVD - Program ZÁKON verze 4.0 - sleva , Brno - Aktuální verze 2011. Program ZÁKON = profesionální právní informační systém České právo + prohlížeč a vyhledávač specializovaný na právní předpisy. Co ZÁKON obsahuje? Právní předpisy v úplném znění. Celkem předpisů 7828, Zákony a vyhlášky 5811,...
Sněhulák cca 15cm + keramika 1 kus dle vyberu, Brno - Sněhulák cca 15cm + keramika 1 kus dle vyberu + mapa brna.
2 hrníčky, cena za kus, zlato-bílé, jsk czechoslovakia, Brno - 2 hrníčky, cena za kus, zlato-bílé, jsk czechoslovakia + kniha nebo mapa zdarma.
Lucie bílá - láska je láska +Mozart -mistrovská hudební díla, Brno - Lucie bílá - láska je láska, vánoční edice, výběr největších hitů naší nejpopupárnější zpěvačky. Seznam skladeb: opary, 145 trouba, 145 amor magor, 145 jsi můj pán, 145 čarodějka, 145 requiem, 145 most přes minulost, 145 esemes, 145 zpíváš mi...
Přívěsek píšťalka se svítilnou. , Brno - Přívěsek píšťalka se svítilnou, včetně baterií. Zdarma při nákupu jiného zboží nad 200Kč. + mohu přidat mapu Brna.
J. Veselovský - Technické kreslení, 330 stran, Brno - J. Veselovský - Technické kreslení, 330 stran. Desky trochu ohnuté z důvodu nevhodného skladování, použití nevadí. stav: dobrý. Zdarma pri nakupu jinych knih nad 100Kc.
Soška - Kuchař, polystounový, vysoký cca 15cm. , Brno - Soška - Kuchař, polystounový, vysoký cca 15cm. + keramika 1kus dle vyberu.
Olga scheinpflugová - pepíkovy prázdniny sndk 1958, Brno - Olga scheinpflugová - pepíkovy prázdniny sndk 1958. Stav: velmi dobrý. + dalsi kniha nebo mapa zdarma.
Stanislav Gagarin - Muž trojí tváře, krimi, Brno - Stanislav Gagarin - Muž trojí tváře, krimi, stav: velmi dobrý. Zdarma při nákupu jiných knih nad 100,-.
Dietní kuchařka pro zaměstnanou ženu, Brno - Dietní kuchařka pro zaměstnanou ženu, stav: velmi dobrý. + dalsi kniha nebo mapa zdarma.
Lego 6815 - hovertron - průzkumný skůtr, Brno - Vypadá kompletní, v hezkém stavu, včetně návodu a krabice. Rok: 1996, počet dílů: 26, téma: space. + mohu přidat mapu brna.
DVD - dokument - TYGR - Tygři - Výprava do bažin, Brno - Tato verze neobsahuje nepřeskočitelnou cca 2 min dlouhou reklamu upozorňující na zakoupení celé sbírky. Dabing ve 4 jazycích, Pevný DVD obal obsahuje knížku s informacemi o tygrech. Info o DVD: Soundtrack: STEREO DOLBY DIGITAL. Running time: 50min....
Německy od Adama 1A, Brno - Německy od Adama 1A, stav: dobrý. + darek mapa Brna zdarma.
PC myš různé použité i nepoužité, Brno - PC myši různé, cena za kus, optické, s kuličkou, USB, PS2, s kolečkem. Logitech Fujitsu-siemens, Genius, Microsoft. Cena 63 - 100,- použité. Ilustracni foto, 100,- za nové. K notebooku i PC. + mohu přidat mapu Brna.
Michael Crichton - Ztracený svět Jurský park. Jurassic Park. , Brno - Michael Crichton - Ztracený svět Jurský park - Jurassic Park, stav: velmi dobrý. + dalsi kniha nebo mapa zdarma.
Gunter - Děvče beze jména, ill. F. K. Loukotka, Praha 1933, Brno - Děvče beze jména - ac Gunter. Románový deníček, Praha, 1933, ilustrace fk Loukotka, originální pevná vazba, 544 stran, stav: velmi dobrý. + dalsi kniha nebo mapa.
Kuchařka - Kuchařské recepty vypsané z krásné literatury. , Brno - Kuchařka - Kuchařské recepty vypsané z krásné literatury, Jaroslava Jiskrová, stav: velmi dobrý. + dalsi kniha nebo mapa zdarma.
A. C. Clarke - Zkazky z planety Země. Knižní klub 1996. , Brno - A. C. Clarke - Zkazky z planety Země. Knižní klub 1996, stav: velmi dobrý. + dalsi kniha nebo mapa zdarma.
Čepička na vyfouklé velikonoční vajíčko, Velikonoční kuřátko, Brno - Čepička na vyfouklé velikonoční vajíčko a Velikonoční kuřátko - velikonoce. + darek mapa Brna.
Nabíječka - adaptér AC-L10A original SONY, Brno - Pro videokamery Sony Handycam miniDV, Video 8, Video Hi8, Digital 8 a některé fotoaparáty Sony Cybershot, Mavica. Podpora 110V i 230V. Měl by být kompatibilní s AC-L10, AC-L10A, AC, L10B, AC-L15, AC-L15A, AC-L15B, AC-L100. Podporované modely např:...
Krásná sada značkového porcelánu - 15 kusů dílů + 3 zdarma, Brno - Konvice + mlékovka + cukřenka + hrníčky s podšálky, Josefina Loučky Czechoslovakia. 6 šálků na druhém foto součástí není. + k tomu přidám 3 kus keramiky.
Krabičky na šperky 3 kusy. , Brno - Krabičky na šperky 3 kusy, v jedné připínací motýlek.
Ites - bateriový holící strojek tourist holit 710 igla, Brno - V hezkém stavu, s návodem, koupeno v roce 1967 (uvedeno v záručním listě). Originální koženkové pouzdro přidám za příplatek 50,-. +darek mapa brna zdarma.
Ubrus lněný s obrázky, 140 x 140 cm, cena za kus. , Brno - Ubrus lněný s obrázky, 140 x 140 cm, cena za kus, nepoškozený. + darek kniha nebo mapa.
Boty viz foto, cca 1x nošené, Velikost 5 (25 / 38), Brno - Boty viz foto, cca 1x nošené, Velikost 5 (25 / 38), podpatek cca 5cm. vhodné i na svatbu. + 2) Zdarma k nim mohu pridat Boty viz foto 2, velikost cca 38. Boty byly nošené, ale jsou ve slušném stavu. + darek kniha nebo mapa.
Průvodce legislativou potravin - SOU Jánská. , Brno - Průvodce legislativou potravin. Na foto vlevo. Ucebnice pro SOU a SOS. Stav: velmi dobrý.
Starobrněnské hospodské vtipy - audiokazeta - MC, Brno - Starobrněnské hospodské vtipy, hrané jednou kvůli odzkoušení. Cena za kus. Mam 2 kusy. + mapa Brna.
DVD video - Důležité rady lékaře. jak podpořit dětské zdraví, Brno - DVD - Důležité rady lékaře, jak podpořit dětské zdraví, v plastové krabičce, nerozbalené. + přidám mapu Brna.
Album - Staré gramofonové desky 12ks - Antonín dvořák, Brno - Taré gramofonové desky v "knize" 12ks - Antonín dvořák II - Rusalka. asi 78ot. Nepoškozené. + darek mapa Brna zdarma.
Kopací míč sony + audio cd telefonika cvičení hlasu, Brno - Kopací míč sony, nerozbalené, bylo součástí balení vhs kazet + + audio cd telefonika cvičení hlasu + darek mapa brna zdarma.
Starý svícen cca 30cm, "tulipány", kovový + keramický džbánek, Brno - Starý svícen cca 30cm, "tulipány", kovovy, dřevěný podstavec. + keramický džbánek.
Stříbrný řetízek + andělíček. , Brno - Stříbrný řetízek + andělíček, není orig. stříbro, nepoužité.
Ochranná fólie - skin pro notebook netbook tablet , Brno - Samolepka - folie na víko notebooku / záda tablet pc, výrobce hp, (vhodné pro notebooky hp, lze použít i na jiné), lesklé provedení, pro cca 15" 4:3, malou část uprostřed fólie lze vyjmout - výřez pro logo. Rozměry: 30 x 23cm pro menší rozměry lze...
Kvalitní kosmetická souprava 5ks včetně taštičky. , Brno - Kvalitní kosmetická souprava 5ks včetně taštičky. 2kusy za 75,-. + darek mapa zdarma pri predani v Brne.
Hrnečky kávový set - šálky s podšálky, hnědá barva. porcelán, Brno - Cena za 1 hrníček + 1 podšálek. Celkem Hrníčky na kávu 6ks + podšálky 6ks. Světle hnědá barva. dále starší hrnek s květinami, viz foto. celkem asi 6ks, a Stará slánka - solnička. cena za kus. + darek kniha nebo mapa.
D-link dfe-530tx - síťová karta 10/100mb/s fastethernet, pci, Brno - Lan karta d-link dfe-530tx. Další informace na internetu. 2 kusy: 139,- + zdarma mapa brna.
David Hamilton - Tisíc dolarů za Buffala Billa + 2 knihy. , BRNO - David Hamilton - Tisíc dolarů za Buffala Billa. Ilustrace / Fotografie: Šesták František Nakladatelství / Edice: Epocha, Rok vydání: 1970, Typ vazby: Vázaná Počet stran: 192 Vydání: 1. Překlad: Hajný Josef / z italštiny Rozměry: 240 x 170. Stav:...
Rychlovarná konvice 2litry, 2200W, Brno - Obsah 2 litry, nerezové dno, ukrytá topná spirála - ploché dno, Ukazatel množství vody oboustranný, otočná o 360°, síto - filtr vyjímatelný, Podstavec: středový konektor. Součástí vše na foto. viditelné vzhledové opotřebení.
Gormiti - nepřemožitelní vládci přírody 1ks, Brno - Obsahuje figurku a hrací kartu.
Převod VHS kazet na DVD. , Brno - Přepis, převod kazet VHS (SP, LP, EP), Video Hi8 na DVD. Jiné formáty případně z vašeho doneseného přehrávače. Možnost předání médií v Brně. cena cca 120,- včetně DVD, nebo dohodou - dle náročnosti/množství. Při převodu bude zvolen datový tok pro...
Riflová Bunda Zig-Zag, 100% bavlna, Brno - Riflová Bunda viz foto. Dobrý stav. Velikost 12, 100% bavlna, Rozměry přidám - napište na mail. +darek kniha, nebo mapa zdarma.
Opravy, údržba a seřizování automobilů Škoda 105/120, Brno - Ze starých časopisů Svět motorů. asi 100 stran. Na foto vlevo.
Hana Klenková - Slunečná Farma nakl. Družstevní práce. , Brno - Hana Klenková - Slunečná Farma. Nakladatelství Družstevní práce, Praha, 1948, tvrdá vazba, stav: velmi dobrý. + dalsi kniha, nebo mapa zdarma.
Kovové žaluzie, barva stříbrná, nebo stříbrno-fialová, Brno - Kovové žaluzie, barva stříbrná, nebo stříbrno-fialová, použité, šířka 45cm 55cm (1kus stříbrný), 80 cm. Délka cca 130cm, včetně příslušenství. cena od.
Knoflíková baterie CR2032, Panasonic, Sony, Brno - Cena za 1ks při odběru více než 5ks, jinak 20,-. značky Panasonic, nebo Sony. Popis: Tento typ baterií se používá především v malých elektronických zařízeních s nízmými nároky na energii, ale potřebou dlouhé životnosti bez stálé údržby. Používají se...
Váza sklo barevné + miska na stopce , Brno - Váza sklo barevné (červenofialová) + miska na stopce, cena za kus, obě za 55,- Poškození, uštíplý kousek.
Knihy edice KARAVANA - různé, Brno - Cena za kus cca 25 - 49,- Např.: A. V. Frič - Hadí ostrov, // František Flos - Lovci kožišin. // Otto Janka - Melodie proti Siouxům, // Jules Verne - Sever proti jihu, // Jediný rebel + Dobrodružství Kadeta Keenea, // Václav Šulc - Kondor útočí, //...
Výuka angličtiny - english. 4x cd + 3x cd, + encyklopedie, Brno - Od mediatrade a langmaster popis z cd: kompletní výuka angličtiny v rozsahu začátečníci až velmi pokročilí, více jak 40 multimediálních výukových titulů angličtiny. Videokurzy angličtiny s filmovými herci. Anglická konverzace - nabízí přes 1000 vět...
GPS PDA E-TEN glofiish M800, VGA display, 3G, Wi-Fi, QWERTY, Brno - Kapesni pocitac Acer (E-TEN glofiish) M800, VGA display 640x480, QWERTY klávesnice (s možností zadávání českých znaků), kovovy vysuvny mechanizmus, Operacni system Windows Mobile 6 Professional, Wi-fi (včetně podpory WPA2), Bluetooth 2.0, 3G UTMS,...
Zastřihovač vlasů - holící strojek na stříhání vlasů , Brno - Zastřihávač vlasů AFK Germany, včetně 4 násad různých velikostí, návodu, krabice. Použito jednou, není vhodné ke stříhání delších vlasů, nebo neseřízené. Koupeno v elektru v Albertu.
Záclona nepoškozená, na velké okno. , Brno - Záclona nepoškozená, na velké okno, rozměry zašlu.
Injekční stříkačky se stupnicí, zkumavka, jehly. cca 60ks, Brno - Injekční stříkačka - Chirana, Braun, Gama. Různé, a 1 plastová zkumavka. viz foto. +Dalších 50ks značky Gama včetně jehly v originálních obalech (nepoužité). Lze použít např. pro plnění inkoustu náplně do tiskárny atd. + mapa Brna.
Kapesní svítilna baterka klasická + mapa, Brno - Kapesní svítilna, používaná. + mapa brna. Zdarma při nákupu jiného zboží nad 200,-.
Jules Verne - Matyáš Sandorf - Nový hrabě Monte Christo, Brno - Jules Verne - Matyáš Sandorf - Nový hrabě Monte Christo. Cena za kus. Stav: Velmi dobrý. + darek dalsi kniha nebo mapa zdarma.
Džbánek malovaný černý, cca 12 cm, bez poškození , Brno - Džbánek malovaný černý, cca 12 cm, bez poškození.
Dětské povlečení do postýlky apod. , Brno - Staré dětské povlečení do postýlky. Cena za kus včetně polštářku. Silný materiál, nepoškozené. + kniha, nebo mapa zdarma.
Karabinka cvak, Brno - Popis výrobce: novinka - praktická odolná karabinka s kovovým nýtovaným štítkem na jména (bez vyraženého jména), kterou můžete využít jako klíčenku i jako držák pet lahve. Cena za kus. Modrá, fialová. Bežná cena: 89,-. + zdarma mapa.
Příběhy obyčejného šílenství, ivan trojan, dvd 9. , Brno - Originální dvd z obchodu v plastové krabičce. Původní cena 299,-. Cz dabing 5.1 + titulky, bonus materiál:- interaktivní menu- přímá volba scén- upoutávka- teaster- film o filmu- z natáčení- nepoužité záběry- fotogalerie- filmografie tvůrců a herců,...
Nálepka - samolepka na auto apod- bumper sticker, Brno - Cena za kus. Nálepky mají rozměr 20cm x 7cm. Samolepky jsou vodě odolné. K dispozici: tenhle typ auta nikdo nekrade - modrý nápis, zapomněl jsem si doma volant - žlutý podklad, tenhle typ auta nikdo nekrade - zelený nápis, nejhorší je srážka s...
10x přívěsek různé, Brnno - Přívěseky na klíče, některé stejné, některé použité, i se svítilnou apod. cena za kus je od 10Kc, vse (10ks) za 89,- Vše není na foto.
Obal - BOX krabička na CD DVD Blu-ray, Brno - Cena za kus. krabičky - obaly na CD, DVD. Většina krátkodobě použité, nebo nové. 30ks krabiček za 85,-. Vyzvednout možné v: Brno. Při osobním vyzvednutí zdarma mapa Brna, ke každým 10 kusům, nebo kniha zdarma.
Šití sada - srdíčko cervene, viz. foto, nepouzite, Brno - Šitíčko srdíčko červené, viz. foto, nepoužité + mapa Brno sever. Cena za 1 kus.
Cola Cao Mixík - mixér + 5 knih + umělé nehty 21ks + mapy, Brno - Mini mixér, pro přípravu nápojů a frape, se snímatelným míchadlem, 2x AA, návod, krabice. K tomu 5 kusu knih viz prilozene fotografie + mapa Brno sever.
RAM do notebooku 1GB DDR2 + Optická PC myš jednou použitá, Brno - Možnost slevy bez myši. 1GB DDR2 667MHz SODIMM. Paměti testovány Memtestem, 100% funkčnost. Cena za 1 kus. Lze použít i do notebooků využívajících DDR2 a fr. 533, 677, 800MHz. Popis: Kvalitní značková paměť Micron Technology (největší výrobce pamětí...
Pracovní stůl, Brno - Dílenský Psaci stůl délka asi 1,5 m, kovová konstrukce a nohy, šroubovací nohy pro vyrovnání nerovností podlahy. Silná deska 3cm. Umístěné ve sklepě - vzhledově už nebude 100% stav. Vhodné např. do dílny atd. + mohu přidat různé skříňky s policemi.
Staré Kvarteto - z našich dějin, ilustroval Radomír Kolář, Brno - Staré Kvarteto - z našich dějin, ilustroval Radomír Kolář, text Václav Michovský, asi není kompletní, stav viz foto. + mohu přidat mapu Brno sever.
Figurka Disney - Pixar, Příšerky s. r. o. / Monsters, Inc. , Brno - Figurka Disney - Pixar, plastová, spodní část z umělé kůže. + darek kniha, nebo mapa.
Pc časopis s 3x cd, Původní cena 85,- + Příručky Fujitsu, Brno - Pc časopis Computer + 3 kusy CD s různé programy atd. + mohu přidat Příručky k počítači Fujitsu Siemens: Uživatelský manuál (česky) Tipy a triky (EN/DE).
Pc Myš Saitek Notebook Optical Mouse PM09Abk OEM, Brno - USB myš, mám 2 kusy nevyužiji je, jednu jsem jen vyzkušel - používaná 1 den. druhá je nepoužitá. Cena za kus, Označení: Saitek Notebook Optical Mouse 1200DPI PM09Abk OEM obyčejná USB myš - malá k notebooku. na netu jsem našel obrázek jak asi vypadá,...
Souprava kalhotky + podprsenka, Miriale Fuego. , Brno - Podprsenka 75B, kalhotky - tanga M 38 - 40. Popis výrobce: Souprava Fuego(běžná cena 38,40 , 1520 Kč) Velmi svůdnou soupravu ve "vášnivé červené" tvoří podprsenka s výztuhou a kalhotky z lehkého průhledného tylu zdobeného rafinovanými výšivkami....
Dvd - pc hra street racing syndicate - závodní, podobné nfs, Brno - Přidám pexeso nebo Audio CD jazykolamy. Pc hra street racing syndicate srs je přímým konkurentem need for speed: underground, také se účastníte nelegálních pouličních závodů v super bouracích, které si postupně vylepšujete, jezdíte sami buďto sami...
Keramika 2 kusy + Hrnec s poklicí, vysoký cca 20cm, Brno - Nepoužívané, sloužilo jako dekorace. Cena za kus. Keramika 3 kusy - viz foto 2, průměr misky 15cm. Keramika kus za 26,-. Hrnec s poklicí, vysoký cca 20cm, za 99,- Vše za 145,-.
Mísy, misky, omáčník. Největší cca 35cm. , Brno - Mísy, misky, omáčník(239,-). Největší cca 35cm. Cena za od za kus. Czechoslovakia. + dárek kniha, nebo mapa zdarma.
Cena za kus, starší hrnek, různé barevné provedení , Brno - Hrníček s podšálkem, cena za kus, celkem 3 kusy, vhodne jako dekorace.
Konvice na čaj, mlékovka, porcelán, MCP 1890, cena za kus, Brno - Cena za kus. mlékovka,-, MCP 1890. Konvice na čaj velka příplatek+60,-.
Dámské hodinky Blanche Porte, nebo Krystal. , Brno - Dámské hodinky Blanche Porte, nebo Krystal (příplatek 50,-), cena za kus. + dárek kniha, nebo mapa zdarma.
BOX na dokumenty - Přihrádky na spisy. , Brno - Cena za 1 kus. Vše za 89,- BOX na dokumenty 3 kusy, 3 kusy + průhledný kryt. Jeden ma naboku malou prasklinu, funkci nijak nevadi. Vzadu otvory pro připevnění. Na dokumenty velikosti A4.
Počítač pro každého, v pořadači, 1. Ročník, komplet. , Brno - Počítač pro každého, v pořadači, všechny čísla co vyšly v roce 98 + pár návodů z Jak na počítač. , . Původní cena cca 800,-.
Ledvinka tmavě modrá, dobrá voda. , Brno - Ledvinka tmavě modrá, dobrá voda, nepoužitá za 97,-. Ledvinka, tmavě modrá, používaná, 6 kapes na zip, má ulomenou část zapínání, zapnuté drží, ale doporučuji opravit, ulomenou část dodám za 63,-. + dárek kniha, nebo mapa zdarma.